Každý kus je originál

Podle toho je odvozená i cena výrobků. Jestli máte konkrétní představu, preferujete specifický druh dřeva nebo máte jasnou představu o odstínu epoxidové pryskyřice, tak nás neváhejte kontaktovat v níže uvedeném formuláři. A pokud nemáte, můžete napsat také. Rádi Vám poradíme.

Dvakrát měř, jednou řež 

Každý stůl je originál, a to i jeho rozměry, které ovlivňují cenu výsledného stolu. Pro cenovou kalkulaci stolu potřebujeme znát délku, šířku a požadovanou tloušťku stolové desky. Tloušťka desky stolu je důležitým faktorem ovlivňující objem spotřebované epoxidové pryskyřice.

Je libo třeba olivovník?

Není problém, ale stejně jako struktura a houževnatost dřeva ovlivňují jeho vlastnosti. Tedy například i cena tohoto klíčového materiálu hraje podstatnou roli v nákladech na výrobu.

 

Zázrak jménem epoxid

Cenu každé stolové desky ovlivňuje konkrétní množství spotřebovaného dřeva, a také závisí na objemu spotřebované epoxidové pryskyřice.

Pigmenty

Pro obarvení epoxidové pryskyřice používáme barevné pigmenty, které lze míchat, abychom dosáhli požadovaného barevného vzhledu.

V nabídce máme pigmenty od základních barev, pigmenty s metalickým efektem, ale i speciální s ghost efektem.

Ošetření dřeva

Pracujeme výhradně s přírodními voskovými oleji. Jejich užitím k ošetření dřeva tak docílíme zvýraznění přirozené barvy, struktury dřeva a jeho odolné ochrany.

Podnož

V závislosti na zvolené tloušťce stolové desky je potřeba vybrat správnou podnož, její výšku, design, funkci (statická, ale i výškově stavitelná).

Bezpečnost

Oleje, které používáme k ošetření dřeva mají  atest pro použití na povrch dětských hraček.

Ošetření dřeva pomocí přírodních vosků

Poptávkový formulář