Stůl z božské pryskyřice 

Vyrábíme stoly a různé kusy nejen nábytku jak do domácího prostředí, tak i pro pracovny, zasedací místnosti, nebo třeba stoly pro kavárny a restaurace do business sféry.

Zaměřujeme se na kvalitu, funkci, preciznost a estetiku našich epoxid výrobků. Design a barevné provedení ladíme podle interiérového umístění a přání zákazníka.

Pracujeme s domácími dřevinami jako jsou: ořech, javor, jasan, hrušku, třešeň, buk, očkový topol, jilm, nebo třeba bahenní dub. Ten je zajímavý svým stářím. Vhodně zvolená dřeva přispívají k eleganci, trvanlivosti a přitažlivému vzhledu Vašich stolů.

Máme také zkušenosti se zpracováním exotických dřevin jako jsou: oliva, pistácie, saman a mnoho dalších. Tyto dřeviny přináší unikátní prvky vzhledu do atmosféry interiéru.

Jídelní stůl z tmavě zeleného epoxidu a dřevěného masívu

Jídelní stůl Nisus

S tímto zajímavým kouskem vznikne kouzelné místo, kde je možné si užít krásné chvíle a kouzelné okamžiky. Je vyroben z vlašského ořechu, který je elegantní a velmi odolný vůči poprasklinám. A pokud Vy Nisusovi neodoláte, může svou elegancí působit zrovna u Vás.

Dřevo doplňuje smaragdový odstín pryskyřice. Tento stůl byl ošetřen přírodní povrchovou úpravou, která je šetrná jak ke spotřebiteli, tak i k přírodě.

 

Konferenční stolek Zeus

„Prohlásit se vládcem a stát se vládcem není ovšem totéž“

Konferenční stůl atypického kulatého tvaru vyroben z velkého hruškového koláče je zdoben epoxidovým středem tmavě modrého pigmentu tvořící hlubinu tohoto stolu a bledě modrého pigmentu, který obtéká povrch, až nakonec přeteče jako volný vodopád.

Stůl s výplní zelených umělých rostlin a se světelnou konstrukcí

Konferenční stůl Themis

Tento konferenční stůl z prvotřídního jasanu dodává místnosti přirozený půvab a teplý nádech. Povrch stolu je sofistikovaně pokrytý epoxidovou pryskyřicí, vytvářející fascinující efekt.

Mistrovské umístění epoxidového prvku utváří impozantní a kouzelný vizuální dojem. Průhledná pryskyřice je aplikována ve formě pravidelných organických oblastí, které jsou rozmístěny po celém povrchu stolu.

 

Příruční odkládací stolek Gaia

Tento unikátní stolek je vyroben z kvalitního akátového dřeva a je zvláštní díky svému designu, který zahrnuje použití rubínového epoxidu.

Rubínový epoxid je průhledný materiál s intenzivními a hlubokými odstíny červené barvy, který zaujme pozornost a dodává tomuto výrobku výjimečný a přírodní vzhled.

Odkládací stůl z epoxidu a olivového dřeva

Odkládací stolek Plutus

Jedinečný a vizuálně působivý odkládací stůl z olivového dřeva představuje harmonickou symbiózu funkčnosti, estetiky a precizního zpracování.
Jeho hlavní charakteristiku tvoří vrchní deska z přírodního dřeva, věrně imitující tvar a textura olivového stromu.

Proces ošetření voskem nejen zvýrazňuje přirozenou kresbu dřeva, ale také zaručuje její dlouhověkost. Stůl je obohacen o prvek moderní elegance v podobě bočního povrchového doplnění černou pryskyřicí.

Konferenční stolek Dirké

Mramorování, jedinečné linky a pavučiny linií a tvarů, které stvořila sama příroda a My ji vtiskli tvar a formu, kterou bude dělat radost! Radost při setkání s přáteli, nebo při odpočinku u odpolední kávičky s dobrotou.

Na výrobu byl použit lehce vykotlaný buk s mramorováním ve spojením se sametovou pryskyřicí. Celý tento kousek byl pečlivě vybroušen a opatřen přírodní povrchovou úpravou.